Opublikowano:

7 atrakcji na 7. urodziny Expose Akcesoria!

Urodziny Expose Akcesoria

Za nami 7. urodziny ! Świętowałyśmy je w szczecińskim showroomie Expose Akcesoria 27 października. Z okazji urodzin przygotowałyśmy dla naszych klientek i współpracowników kilka atrakcji – dokładnie siedem, aby nawiązać do liczby minionych lat. Co jednak najbardziej nas zaskoczyło, nasze klientki także miały dla nas sporo niespodzianek.

Czas na czapki i berety

Jedną z najważniejszych atrakcji dnia była premiera najnowszej kolekcji czapek i beretów. Sezon jesień/zima 2018/2019 zapowiada się w naszym wydaniu nie tylko ciepło, ale także błyszcząco. Przede wszystkim będą królować cekiny, ale wprowadzamy też biżuteryjne guziki, srebrne i złote kwiaty oraz woale. Po raz pierwszy w naszej kolekcji postawiłyśmy także na melanż kolorów. Wszystkie modele znajdziecie TUTAJ.

Trudno wybrać? I na to zaradziłyśmy. Naszym gościem była Sylwia Dębiec-Babicz, osobista stylistka i wizażystka. Sylwia od lat współpracuje z nami przy modowych eventach. To nie pierwsze urodziny, które z nią spędziłyśmy 😊 Wszystko dlatego, że jako stylistka ma duże doświadczenie i – co chyba najważniejsze – świetny gust. Dba o kobiety kompleksowo – szuka z nimi najlepszej kreacji, a potem je maluje i czesze. Wiele klientek Expose, dzięki niej, znalazło podczas naszych urodzin, swoje wymarzone dodatki.

Chcecie więcej Sylwii? Zajrzyjcie na jej stronę: http://www.debiecbabicz.com.pl/ Sylwia przekazuje swoją wiedzę także na mediach społecznościowych, blogu, a niedawno także na kanale youtubowym. Warto ją śledzić!

Ozdoby do włosów w urodzinowej cenie

Trzeba wspomnieć, że dla klientek przyszykowane były spore rabaty tego dnia: 20% na wszystkie fascynatory, toczki i nakrycia głowy, a nawet do 50% zniżki na ozdoby ślubne do włosów. Jak to mamy w zwyczaju, rozlosowałyśmy też kilka nagród – wśród nich kokówki MOTYLKI, a także nagrodę główną – fascynator TOLEDO. Świetnie się złożyło, że opaska z białą kokardą w czarne kropki trafiła do naszej stałej klientki, która już dawno o niej marzyła.

Były urodziny, nie mogło zabraknąć i tortu. Wspólnie zdmuchnęłyśmy świeczkę, życząc sobie kolejnego tak fantastycznego roku, jaki był naszym udziałem. Dziękujemy wszystkim naszym klientkom za wsparcie, miłe słowa, życzenia i… te niespodziewane prezenty. Oprócz kwiatów (podziękowania dla Sylwii i przedstawicieli Make up Institute’u), w nasze ręce trafiły obłędnie pachnące pomarańczą kremy ze szczecińskiej Manufaktury Lawenda. To od pani Marty, która dzielnie wspiera lokalne marki!

Zawsze zapraszamy do Szczecina!

Kto był na urodzinach, może znajdzie siebie w galerii zdjęć. Kto nie mógł być, niech nas odwiedzi w dowolnym momencie, bez okazji. Ciasto może na co dzień u nas nie bywa, ale kawą i herbatą zawsze chętnie poczęstujemy. Nasze klientki spoza Szczecina zaś zapewniamy, że z nimi też będziemy świętować, tyle że online – mamy w zapasie kilka fajnych promocji i duże zniżki na bestsellerowe modele.