polski   |   english

Czas realizacji zamówienia i formy płatności

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Realizację rozpoczynamy od razu (w przypadku płatności eCard lub za pobraniem) lub po otrzymaniu wpłaty (po wybraniu opcji przelewu), a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin otrzymania paczki = termin realizacji (do 5 dni roboczych po otrzymaniu płatności) + czas dostawy (1-2 dni robocze)

Termin realizacji wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy jest uzależniony od firmy kurierskiej (z reguły paczka dochodzi następnego dnia po nadaniu).

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych i zamówień indywidualnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym w naszej pracowni, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Forma płatności

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest jednak ona obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności eCard, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

System eCard obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
  • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna jest po wyborze tej formy płatności, na etapie zamówienia

 

Na płatność czekamy zawsze 5 dni roboczych (w przypadku przelewu), po czym wysyłamy przypomnienie. Zamówienie zostaje anulowane po 10 dniach roboczych w przypadku niedokonania żadnej płatności lub braku kontaktu z klientem. 

 

Sklep internetowy od home.pl