Opublikowano:

Dzień Otwarty w Expose Akcesoria – sprawozdanie i fotorelacja!

21 czerwca, w pierwszy dzień lata, odbyło się oficjalne otwarcie naszego szczecińskiego Atelier na Chopina 22. Przygotowania do tego dnia trwały już od jakiegoś czasu – szczególnie kwestie remontowe przeciągały się do ostatniego momentu. Chciałyśmy jednak, aby wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe. Aż w końcu nadszedł ten dzień i pojawiła się też trema… jak to będzie? A było rewelacyjnie, sami popatrzcie!

Mimo, że impreza zaczęła się o godz. 12:00, drużyna Expose działała już od wczesnego ranka. Ustawienie stołów, drobne porządki, ułożenie ozdób, przygotowanie loterii fantowej… Na stole zobaczycie jeszcze cieplutkie, dostarczone prosto z drukarni katalogi z najnowszą kolekcją ślubną.

Na osobną wzmiankę zasługuje studio kulinarne Bataty i ich pyszny catering! Jestem im szalenie wdzięczna za pomoc, wsparcie techniczne, a przede wszystkim apetyczne przystawki, które znikały w szalonym tempie ze stołów! Bataty są naszymi sąsiadami, przy okazji gorąco do nich zapraszamy – szczególnie na liczne warsztaty kulinarne, które organizują!
Zainteresowanie było sporo i przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Co więcej, potwierdziło się to, co wiedziałyśmy już od dawna – nasze klientki to najbardziej pozytywne osoby na świecie. Przymierzanie ozdób odbywało się więc na wesoło!

Największym hitem wśród naszych fascynatorów okazała się chabrowo-granatowa Bryza. Pięknie też sprzedawała się nasza najnowsza kolekcja ślubna.

Na Dzień Otwarty przygotowaliśmy szereg atrakcji. Jedną z nich był pokaz upięć ślubnych i wieczorowych w wykonaniu stylisty fryzur, Marka Marosza. Marek też udzielał indywidualnych porad naszym klientkom.

Przygotowaliśmy loterię fantową z nagrodami – główną nagrodą był wianek z biało-czerwonych kwiatów, który mógł być wykorzystany jeszcze tego samego wieczoru, do kibicowania podczas meczu Polska-Ukraina na EURO 2016 🙂

Kolejny Dzień Otwarty na pewno planujemy urządzić jesienią z okazji piątych urodzin Expose, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy!