polski   |   english

KONTAKT

 

1. Formularz kontaktowy - kliknij i zostaw nam wiadomość

2. email: info@exposeakcesoria.pl

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć

3. tel: +48 883 158 777, +48 537 918 214

4. Osobiście - Expose Showroom , ul. Fryderyka Chopina 22 ( 1. piętro) Szczecin

 

 


DANE BANKOWE

EXPOSE AKCESORIA Magdalena Zgórska,

NIP: 8512752121, REGON: 321127433

mBank 29 1140 2004 0000 3202 74010678

 


ADRES do KORESPONDENCJI I WYSYŁKI

 EXPOSE AKCESORIA

ATELIER - SHOWROOM

ul. Fryderyka Chopina 22 ( 1 piętro), 71-450 Szczecin

Godziny otwarcia:

Poniedziałki, środy i piątki 9:30 - 15:00

Wtorki 09:30 - 17:00

Czwartki 11:00 - 17:00


     ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE

Przyjmujemy zamówienia na ozdoby projektowane indywidualnie. Realizujemy projekty według Państwa wytycznych zawsze komunikując się w trakcie procesu twórczego ( wysyłamy zdjęcia gotowego produktu przed finalną decyzją zakupu). W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z pracownią. Ceny, terminy i dostępność poznasz wysyłając zapytanie lub dzwoniąc pod nasz numer telefonu.


ZWROT I WYMIANA

Każdy zakupiony u nas produkt (oprócz zamówień indywidualnych) możesz zwrócić lub wymienić bez podania powodu w ciągu 14 dni. Warunkiem jest odesłanie rachunku/paragonu, formularza zwrotu towaru (POBIERZ FORMULARZ) oraz zachowanie oryginalnych metek i opakowania. Nasze ozdoby wykonywane są w szczecińskiej pracowni i mogą być naprawiane lub ulepszane wedle potrzeb. Po zakupie możesz również zasięgnąć  informacji o tym jak dbać i przechowywać produkt.  Odsyłka zwrotu na powyższy adres korespondencyjny. Wszystkie szczegóły w naszym regulaminie.


 OFERTA DLA FIRM

Szczegółowe informacje -> OFERTA HURT  dla salonów i butików


WYPOŻYCZANIE OZDÓB

Istnieje możliwość wypożyczenia ozdób na sesje zdjęciowe/pokazy bezpośrednio od nas po wcześniejszym umówieniu szczegółów. Dotyczy to wyłącznie projektów komercyjnych lub artystycznych. Mamy ogromne doświadczenie we współpracy z fotografami i stylistami w  całym kraju.  Pisz do nas! Uwielbiamy współprace z kreatywnymi ludźmi świata mody i z radością poznamy Twoje pomysły na sesję lub inny projekt!

JESTEŚMY FIRMĄ Z SIEDZIBĄ W SZCZECINIE - wypożyczaj ozdoby bezpośrednio z pracowni Expose. Adres Fryderyka Chopina 22 - prosimy o telefon z informacją o wypożyczeniu z minimalnie 2 dniowym wyprzedzeniem by zarezerwować ozdoby. 

Nasze ozdoby wypożyczamy na podstawie umowy wypożyczenia podpisywanej przed wysyłką dodatków. Uwaga - niektóre egzemplarze nie mają możliwości wypożyczenia.

 


SKLEPY PARTNERSKIE

Współpracujemy ze sklepami ślubnymi i butkami z całej Polski. Jeśli interesuje Cię konkretna miejscowość prosimy o telefon lub e-mail a udzielmy informacji gdzie możesz znaleźć nasze dodatki w Twoim mieście lub okolicy.

 

 

Sklep internetowy od home.pl