Opublikowano:

Kulisy ślubnej sesji fotograficznej, czyli co się działo na backstage’u

A działo się sporo… Nowa kolekcja obejmuje aż czterdzieści projektów, więc modelki Izabella Brzozowska i Adrianna Fliszewska miały co przymierzać. Opaski, spinki, fascynatory, ozdoby na taśmach – ruch na głowach był intensywny. Dzięki jednak profesjonalizmowi dziewczyn, praca poszła sprawnie i przyjemnie.

Sesja odbyła się zaledwie półtora tygodnia temu. Przygotowania do niej jednak trwały już dwa miesiące wcześniej. Poszukiwania dobrych jakościowo materiałów, dopracowanie każdego detalu i przygotowania czysto techniczne. Jedynie podjęcie decyzji co do osób, z którymi zamierzam współpracować było najprostszą rzeczą na świecie! 🙂 Po pierwsze Arek Rząd i studio fotograficzne Red Room, z którymi – nie bez satysfakcji – pracowałam już kilkakrotnie. Po drugie Iwona Rząd jako wizażystka i fryzjerka totalna. Po trzecie modelki: Ada, która od początku zachwyciła mnie długi, rudymi włosami i Iza, której lekka, krótka fryzura zainspirowała mnie.. do ścięcia włosów 🙂 Dwa różne typy urody, aby pokazać wam, że niezależnie od długości i koloru włosów, można do nich dobrać idealną ozdobę!

Fanfaronada – nasza współpracowniczka

Nie sposób wspomnieć o Fanfaronadzie – marce, z którą od jakiegoś czasu współpracujemy intensywnie. Fanfaronada pewnie kojarzy wam się ze spódnicą tiulową i… marcie rację. Na naszą sesję zabraliśmy dwie: długą w bieli i krótszą w odcieniu gołębiej szarości. Byłoby jednak dużym uproszczeniem pisać tu tylko o tiulu, Farnfaronada to bowiem całe kolekcje zaprojektowane przez Darię Salamon. Mnie urzekła jedwabna bluzka z frędzlami w intensywnym kobalcie – w naszej sesji odegrała rolę sukienki dla druhny.

Jesteście ciekawe efektów pracy naszej ekipy? Uważnie czytajcie nasz blog i śledźcie posty na Facebooku. W kolejnych odsłonach będziemy tam przedstawiać szczegółowo nasze nowości. Tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć z backastage’u. Z niecierpliwością czekam na wasze opinie!

Projekt kolekcji : Magda Zgórska
Zdjęcia: Arek Rząd, redroom.pl
MUA: Iwona Rząd
Nadzór organizacyjny: Kasia Cichocka
Modelki: Izabella Brzozowska i Adrianna Fliszewska
Stylizacje: Fanfaronada.pl