Opublikowano:

LATO 2021 w pracowni Expose

WAŻNE INFORMACJE: umawianie wizyt i sezon urlopowy.
Przed nami sezon urlopowy dlatego już teraz daje wam znać w jakie daty pracownia w Szczecinie na 100% będzie zamknięta :
– wszystkie weekendy aż do września ( bardzo bym chciała móc przyjąć was w sobotę bo wiem, że czasem pracujecie do późna w tygodniu i zwyczajnie nie możecie się wyrwać. Jednak na tę chwilę nie jest to możliwe). Proponuję wtedy sprawdzić telefonicznie w jakie dni tygodnia mogę zaczekać na klientkę dłużej np. do 16:00.
ZAMKNIĘTE
– 2.07, 5.07
– 16.07 – 2.08 (urlop letni)
– 31.08 – 1.09 (początek roku szkolnego)
Umawianie wizyt.
Niestety latem będzie tak, że pracownie będzie czynna wyłącznie na wizytę umówioną wcześniej. Jeśli wiesz, że chciałabyś umówić się na konsultację lub odbiór zamówienia bezwzględnie trzeba ustalić to wcześniej telefonicznie. Telefon 883158777 jest do waszej dyspozycji w godzinach od 10:00 do 16:00. Na wiadomości sms lub na różnych komunikatorach odpowiadam w miarę możliwości i czasu najszybciej jak się da.
Zamówienia składane przez sklep internetowy są realizowane planowo. Z wyjątkiem przerwy urlopowej podanej powyżej ( będę pisać do klientów indywidualnie).
Zbliża się szczyt sezonu przyjęć weselnych i towarzyszy nam wszystkim radość z uwolnienia z okropnego uścisku pandemii. Wiele z was na postanowi założyć coś od Expose na przyjęcie, na które od dawna czekałyście. Bardzo mnie to cieszy! Jednak pamiętajcie, ja jestem jedna, was jest wiele:) Proszę o wyrozumiałość jeśli odpowiem nieco później lub napiszę do was, że termin realizacji jest nieco dłuższy. Mam nadzieję, że finalnie ucieszy was wykonane przeze mnie rękodzieło, specjalnie dla was:)
I na koniec:
– Planujcie zakup z wyprzedzeniem co najmniej 2 tygodnie do imprezy,
– Pamiętajcie, że personalizowane ozdoby nie podlegają zwrotowi,
– Ozdoby Expose projektuję, wykonuję i wysyłam tylko ja , Magda Zgórska zatem dzwoniąc czy pisząc macie do czynienia tylko z jedną osobą:) Expose = Magda, a to znaczy, że niestety nie odbiorę czasem telefonu ( prowadząc auto lub obsługując klientkę) czy nie odpowiem na maile wysłane o 21:00 czy np. w niedziele. Proszę o wyrozumiałość:)
Z ciepłymi pozdrowieniami