Opublikowano:

Najwygodniejsze opaski dla kobiet

biruta opaska z satyny z printem z lat 70

Długo szukaliśmy idealnej, szerokiej opaski, takiej która nie uciska i będzie doskonała dla naszych pięknych projektów. I mamy ją!

Czasem chciałabyś zakupić opaskę z pięknymi wykończeniami, którą chciałabyś nosić cały dzień do swojej stylizacji. Ale okazuje się, że końcówki opaski strasznie zaczynają uciskać za uszami, zaczyna boleć głowa i generalnie masz dość bycia modną chcesz tylko ściągnąć ją z głowy. Znamy to,  wiemy jak ważny jest komfort noszenie ozdoby do włosów. Dlatego nasze opaski testowaliśmy długo  nim zdecydowaliśmy się na ten konkretny model bazy. Do szerokiej opaski mamy uniwersalny wymiar, który nie uciska, dobrze się trzyma i który jest dla dorosłych nie dla dziewczynek ( jak w większości sieciówek czy na tanich aukcjach). Przekonały się o tym już dziesiątki pań!

Subtelniejsze modele wykonujemy na naszych 3 mm bazach opaskowych, które są giętkie i można je delikatnie zmniejszyć lub poszerzyć jeśli coś uciska lub a słabo się trzyma (zależności od obwodu głowy).

Dla super delikatnych główek, mamy też specjalne 1mm opaski z metalu, które znikają we włosach i nie czuć ich na głowie.

Wszystko dla mody ale nie kosztem wygody!:)