Opublikowano:

Ozdoby Expose w „Dzień Dobry TVN”!

ozdoby do włosów w Dzień Dobry TVN

W tym roku byłyśmy chyba bardzo grzeczne, bo Mikołaj przyszedł już do nas dwa razy 🙂 Nasze ozdoby pojawiły się dwukrotnie w popularnym magazynie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN” – w odsłonie dotyczącej zimowych stylizacji ślubnych, a także w materiale „Jak stylowo ubrać się na cebulkę?” Stylistka Ewelina Rydzyńska udowodniła, że ozdoby do włosów stanowią ważny dodatek zarówno przy ważnej okazji, jakim jest niewątpliwie własny ślub, jak i w casualowej wersji.

Pierwsze wideo z pewnością zainteresuje zimowe panny młody. Temat zyskuje na popularności szczególnie w okresie bożonarodzeniowym, bo właśnie wtedy wiele pań marzy, aby stanąć na ślubnym kobiercu. Co ubrać, jak się uczesać i jaki wykonać makijaż w tym szczególnym dniu? Oprócz stylistki, porad udziela fryzjer Filip Galas i wizażystka Anna Orłowska. Przy fryzurach pojawiły się dwa nasze modele: ANGEL opaska i MIRANDA 1 taśma.

ozdoby do włosów w Dzień Dobry TVN

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/suknia-fryzura-i-makijaz-zimowej-panny-mlodej,218490.html

W drugim wejściu pojawiły się wielowarstwowe stylizacje, potocznie znane jako „ubieranie się na cebulkę”. Obejrzycie wideo, aby dowiedzieć się, jak należy się ubrać zimą, aby było nam ciepło i miło, ale jednocześnie nie przedobrzyć z ilością materiałów i zwyczajnie się nie pogrubić. Dodatek w postaci ozdoby do włosów z pewnością doda naszemu zimowemu lookowi charakteru. W materiale zobaczycie również dwa nasze modele: LAURA opaska i ROYAL 4 opaska.

Ewelina Rydzyńska i ozdoby Expose Akcesoria

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/cieplo-i-z-klasa-moda-na-cebulke,219119.html

Jak wam się podobały nasze ozdoby w kontekście zaproponowanych stylizacji? Co byście zaczerpnęły do swojego stylu, a co niekoniecznie? Jesteśmy ciekawe waszych opinii.