polski   |   english

Artykuły

Chronimy Twoje dane osobowe!

Szanowni klienci, w związku z wejściem 25 maja 2018 roku w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - "RODO") zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych oraz regulamin zakupów. Tutaj znadją Państwo treść naszej nowej polityki prywatności oraz zaktualizowany regulamin sklepu internetowego.

Co uległo zmianie?

  • Rozszerzyliśmy informacje o przetwarzaniu danych osobowych - dokładnie wyjaśniliśmy, jakie dane przetwarzamy, w jakim celu i na jakiej podstawie prawnej;
  • wypisaliśmy wszystkie prawa klienta odnośnie danych osobowych;
  • wprowadziliśmy informacje na temat firm, z którymi współpracujemy, aby móc zrealizować Państwa zamówienia.

 

Zapewniamy Państwa, że bezpieczeństwo Państwa danych zawsze było dla nas priorytetem. Wierzymy, że zapoznanie się z naszą rozbudowaną polityką prywatności pozwoli Państwu poczuć się jeszcze bardziej bezpiecznie i cieszyć zakupami w exposeakcesoria.pl 

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu na info@exposeakcesoria.pl. 


29 czerwca zapraszamy do showroomu Expose Akcesoria (Szczecin, ul. Chopina 22) na zakupy! Tego dnia będziemy rozdawać na lewo i prawo 25% rabatu na wszystko! Dla ochłody będziemy częstować Was zimną lemoniadą!

czytaj całość »

Chcemy gorąco zachęcić wszystkich naszych sympatyków, aby świętowali razem z nami piątą rocznicę. Zapraszamy was 27 października do naszego szczecińskiego Atelier na urodzinową imprezę, podczas której czeka na was mnóstwo atrakcji!

czytaj całość »
 «  1    2    3    4    5   ...   7  » 
Sklep internetowy od home.pl