Opublikowano:

Powitanie lata w showroomie Expose

Jak wita lato Expose Akcesoria? Oczywiście dużą ilością kolorów! Wczoraj w showroomie królowały żółte kubki i słomki do cytrynowo-malinowej lemoniady, intensywnie pomarańczowe i czerwone kwiaty w wazonie oraz fascynatory w każdym możliwym odcieniu.

Pogoda może nas nie rozpieszczała. A to było duszno, a to padało tak, że ulice Szczecina zalewały się rwącym strumieniem, ale nasze klientki, nie bacząc na to, co się działo na dworze, odwiedziły nas i naszą pracownię, z czego bardzo się cieszymy.

Niewątpliwie dużo się działo. Pomagałyśmy dobrać stroik dla mamy panny młodej, szukałyśmy wspólnie najlepszego fascynatora na nadchodzące zawody jeździeckie Gałkowo Sharp Masters 2017, a nawet przygotowałyśmy ozdobę, która wystąpi w przedstawieniu teatralnym o Czerwonym Kapturku. A oprócz lemoniady, gości rozpieszczałyśmy miniloterią, w której rozdałyśmy kilka przydatnych gadżetów na głowę.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie! I obiecujemy kolejne dni otwarte już wkrótce! A zaglądać do naszego szczecińskiego showroomu można tak naprawdę codziennie, od poniedziałku do piątku, zapraszamy!