Opublikowano:

Sesja ślubna i kolorowa – wieści z backstage’u

Miniona sobota upłynęła pod znakiem sesji zdjęciowej. Expose Akcesoria wtargnęło do studia fotograficznego Red Room z naręczem ozdób do włosów. Celem było obfotografowanie najnowszej kolekcji ślubnej i modeli kolorowych, które tak chętnie są wybierane przez Was na wszelkiego rodzaju letnie przyjęcia. I choć pogoda nam nie sprzyjała, a słońce wcale nie chciało z nami współpracować przy udzielaniu nam choćby nieznacznej dawki dziennego światła, sesja i tak wyszła doskonale!

Nic dziwnego, miałyśmy przecież zaufane grono współpracowników, dzięki którym udało nam się uzyskać efekt, który sobie wymarzyłyśmy. Najpierw wykonana została dekoracja w stylu boho – pięknie nakryty biały stół ze złotymi elementami i łapacze snów przygotowała Ewelina Sikora (Saadia). Tło miało za zadanie podkreślać romantyczność oraz delikatność ozdób ślubnych z serii BLOSSOM i z tego zadania wywiązało się doskonale. Następnie w ruch poszły pędzle do makijażu i sprzęt fryzjerski, którymi władała Iwona Rząd. Różne ozdoby wymagały różnej oprawy, a Iwona sprawnie przechodziła od jednego odcienia do drugiego i od upięć do frywolnych loków.

Aparatem rządził Arek Rząd, który wykonał tyle świetnych zdjęć, że mamy teraz problem z wybraniem tych najlepszych. Najchętniej przygarnęłybyśmy wszystkie. Duża oczywiście w tym zasługa także naszych modelek, Weroniki Szmajdzińskiej i Nicoli Kikowskiej. Dziewczyny wykazały się ogromną cierpliwością do wielogodzinnych stylizacji i praca z nimi właściwie była świetną zabawą.

Nie sposób nie wspomnieć o pięknych sukienkach, wypożyczonych specjalnie na sesję przez pracownię mody Fanfaronada. Zawsze kiedy przeglądamy propozycje bridalowe Fanfaronady, trochę żałujemy, że już jesteśmy mężatkami i wybór białej sukienki daleko za nami. Kto ślub ma jeszcze przed sobą, być może te zdjęcia staną się dla niego źródłem inspiracji. Na razie zdjęcia z backstage’u, niedługo pokażemy Wam zdjęcia katalogowe. Zapraszamy do oglądania i komentowania!

backstage sesji ślubnej i kolorowej 2017

Projekt kolekcji: Magda Zgórska

Zdjęcia: Arek Rząd, redroom.pl

MUA: Iwona Rząd

Modelki: Weronika Szmajdzińska i Nicola Kikowska

Stylizacje: Fanfaronada.eu

Aranżacja planu: Saadia / Ewelina Sikora