Opublikowano:

Słów kilka o ozdobach na Halloween

ozdoba do włosów duży kapelusz czarną woalką czarna woalka

Halloween – choć nie jest szczególnie popularne w Polsce – ma wielu zagorzałych zwolenników. Takich, co lubią bawić się w duchy, kościotrupy czy inne strachy. Lubią także robić z dyni straszne lampiony, popijać Krwawą Mary, oglądać horrory i… przede wszystkim przebierać się. Czy jednak zawsze jesteśmy skazani na sztampowe stroje wiedźmy i wampira? Niekoniecznie, my pokażemy Wam, że na halloweenową imprezę można także ubrać się z klasą, a na głowę założyć oryginalny fascynator lub pierzastą spinkę, a niekoniecznie zakrwawiony tasak 🙂

Jakie są więc możliwości? Wyodrębnijmy kilka grup:

Grupa pierwsza – Zabawne Akcesoria

Opaski w kształcie uszek, wielka kokarda w groszki, czy też spinka z piórami, która przypomina małego stworka z wielką czupryną – tego dnia zdecydowanie możemy pozwolić sobie na ozdoby z przymrużeniem oka!

Grupa druga – Tajemnicze koronki

Maski zasłaniające twarz, a także wszelkiego typu koronki dekorujące głowę – przywodzą na myśl – jakby nie było mroczną – epokę wiktoriańską, a jednocześnie są zmysłowe i eleganckie.

Grupa trzecia – Toczki w klimacie belle epoque

To projekty trochę szalone, ale bardzo eleganckie, często z woalką, która zasłania właścicielkę przed światem. Wystarczy taki gadżet, aby z małej czarnej wycisnąć stylową kreację halloweenową.

Grupa czwarta – Opaski z kryształkami

Pasują do mocno podkreślonych oczu lub czerwonej szminki. Wzbogacą ubiór o niezbędny wieczorem błysk, a są na tyle uniwersalne, że wykorzystasz je także podczas innych imprez. W końcu Sylwester już niedługo! 🙂