Opublikowano:

Ubierz czapkę i… bądź szczęśliwy!

Gdy na dworze szaro, buro i ponuro, człowiek od razu ma ochotę podnieść poziom serotoniny. Można w tym celu zjeść tabliczkę czekolady, można pobiegać, a można też zrobić coś, co nas ani nie utuczy, ani nie zmęczy – a mianowicie założyć na siebie coś kolorowego i wesołego! Dlatego my w tym sezonie stawiamy na intensywną barwę – fuksję, wrzos, czerwienie – i oryginalne detale – motyle, haft, cekiny, liście, a nawet pióra! Klasyka też się znajdzie, ale w nowym wydaniu. Czerń i szarość tutaj nigdy nie są samotne, zawsze towarzyszy im ciekawy element zdobniczy.

Kojarzycie duńskie hygge? To filozofia, która zakłada, że warto skupić się na codzienności i to w niej odnaleźć szczęście. A to dają nam świece, grzane wino, przytulne mieszkanie, a także wybieranie ubrań, które nie tylko są piękne, ale i funkcjonalne, miłe w dotyku i ciepłe. Takie są nasze czapki! W naszej ofercie znajdziecie mięciutkie, lekkie modele na jesień oraz grubsze i wyściełane termo polarem czapki zimowe, które nie pozwolą Wam zmarznąć nawet w zimę stulecia, która podobno ma niedługo nadejść 🙂

Na stronie www.exposeakcesoria.pl znajdziecie też eleganckie berety, które już od zeszłego sezonu stały się naszym znakiem firmowym. Tutaj bardziej tradycyjna kolorystyka – czerń, szarość i czerwień, ale nie byłybyśmy sobą, gdyby było zwyczajnie – są więc ćwieki, kwiaty, liście i piękne motyle! Nowością zaś w tym roku są przepaski – świetna sprawa, kiedy pogoda nie jest zdecydowana, czy jest jeszcze jesień, czy może już zacząć zimę. Przepaski ogrzewają uszy, ozdabiają głowę i nie ściskają włosów. Moda czy wygoda? Teraz nie trzeba już wybierać!

Zdjęcia: Izabela Miszta, MIZA Fotografia
Make-up: Agata Sawicka, Kreowalnia Wizerunku
Modelka: Iza Brzozowska