Zamówienia indywidualne

Szukasz czegoś wyjątkowo? Dobrze trafiłaś!

Expose Akcesoria to firma, która od początku istnienia stawiała na personalizację. Wszystko zresztą zaczęło się od przygotowania ozdób i fascynatorów na indywidualne zamówienia. I nawet, gdy nasz sklep online rozrósł się o setki gotowych wzorów, pozostała przestrzeń na nowe projekty.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

– Każdy model, który znajdziesz w sklepie, możemy dopasować do Twojej stylizacji – pod kątem koloru, wzoru czy innych dodatków. Wszystkie ozdoby powstają ręcznie w naszej pracowni, nie ma więc żadnego problemu, aby je zmienić. Warto wiedzieć, że u nas wiele zmian jest wykonywanych gratis (o ile nie wymagają użycia dodatkowych materiałów).

– Wykonujemy projekty indywidualne na zamówienie. Szukając inspiracji, przejrzyj nasz asortyment i galerię klientek albo… zdaj się na doświadczenie i fantazję projektantki. Poniżej znajdziesz galerię niektórych naszych prac, wykonanych na specjalne okazje. Pamiętaj, że niektóre projekty wymagają czasu, sprowadzenia oryginalnych materiałów, warto więc skontaktować się z nami przynajmniej na miesiąc lub dwa przed imprezą.

Kontakt mailowy: info@exposeakcesoria.pl

Kontakt telefoniczny do projektantki: +48 537 918 214