Zamówienia indywidualne

Expose Akcesoria od początku istnienia stawia na personalizację i indywidualne projekty!

Przyjmujemy zamówienia na ozdoby projektowane specjalnie pod indywidualne wymagania. Realizujemy projekty według Państwa wytycznych, zawsze komunikując się w trakcie procesu twórczego (wysyłamy zdjęcia gotowego produktu przed finalną decyzją zakupu). W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z pracownią – mailowy pod adresem: info@exposeakcesoria.pl lub telefoniczny pod numerami telefonów: +48 883 158 777, +48 537 918 214.

Mogą Państwo zainspirować się galerią klientek – znajduje się tam mnóstwo zdjęć ozdób wykonanych na specjalne zamówienie.

Zawsze staramy się spełnić Państwa oczekiwania, niezależnie czy chodzi o zwykłą zmianę koloru już istniejącej ozdoby czy wykonanie czegoś zupełnie nowego. W pracowni Expose wszystkie ozdoby powstają od podstaw. Mogą więc Państwo niemal dowolnie zmienić każdy element naszych gotowych projektów prezentowanych w dziale SKLEP. Zapraszamy do kontaktu w tej sprawie z naszym profesjonalnym i sympatycznym zespołem.

 

Poniżej znajduje się galeria niektórych naszych prac wykonanych na specjalne zamówienie lub na specjalne okazje. Zapraszamy do inspirowania się i wysyłania zapytań!