O nas

Expose – Pierwsza e-pracownia nakryć głowy

W 2011 roku Magda Zgórska założyła pierwszą w Polsce pracownię zajmującą się wyłącznie wykonywaniem misternych nakryć głowy zwanych fascynatorami. Od tamtego czasu pojęcie to stało się szerzej znane, a ozdoby projektowane w Atelier coraz popularniejsze. Od momentu powstania stawiamy sobie za cel, by w każdą ozdobę do włosów tchnąć oryginalność i piękno.

Expose – misja fascynowanie!

  • Szukamy nowych inspiracji, by projektować coraz ciekawsze ozdoby.
  • Przełamujemy stereotypy dotyczące nakryć głowy.
  • Pragniemy wyznaczać nowe trendy i przesuwać granicę tego, co modne.
  • Chcemy zaskakiwać co sezon nowymi materiałami i formami.
  • Udowadniamy, że modniarstwo jest pasjonujące, piękne i dla każdego.

Expose – jakie akcesoria projektujemy?

Tworzymy modele wieczorowe, codzienne i na specjalne okazje. Wykonujemy projekty na specjalne zamówienie i krótkie autorskie serie, których przybywa z każdym tygodniem. Wykonujemy kolekcje na zamówienie sklepów. Każda ozdoba jest wyjątkowa, od początku do końca wykonana w pracowni Expose wedle naszego pomysłu. Masz pewność, że twój fascynator będzie tylko TWÓJ, nie masowo wyprodukowany gdzieś za oceanem.

Nasze produkty są idealne na ślub dla druhny, gościa, flower girl, mamy Panny Młodej lub Pana Młodego, poprawiny, ślub cywilny. Także na zabawę karnawałową, sylwestrową, studniówkową, połowinkową. Idealne też na świąteczne przyjęcie, do teatru, wyścigi konne, na romantyczną kolację, czy na co dzień… Okazji, by założyć ozdobę Expose, nie ma końca!

Expose – moda na fascynatory

Nasze projekty podróżują po świecie, żyją własnym życiem na licznych sesjach zdjęciowych. Są wybierane przez znanych artystów. Projektujemy na pokazy mody, pod sukienki znanych mistrzów, dla wymagających klientek. Kolekcje pojawiają się na okładkach, w programach TV oraz na portalach internetowych. Dzięki Expose słowo fascynator zaczęło się pojawiać w kolorowych magazynach i na blogach.

Expose pragnie każdego dnia zarażać was miłością… do nakryć głowy!

Sklep stacjonarny – pracownia inspiracji ze Szczecina

Od 2014 roku Expose prowadzi również  sklep stacjonarny i showroom w Szczecinie. Nasze klientki mogą w przytulnej atmosferze wybierać spośród setek ozdób. Dzięki pomocy projektantki można dobrać idealną ozdobę na swój wielki dzień lub do codziennej stylizacji. Showroom działa przy ulicy Fryderyka Chopina 22 (Niebuszewo). Konieczna jest wcześniejsze umawianie wizyty ( telefonicznie lub mailowo). Proszę zarezerwować siebie na konsultację w celu dobrania ozdoby minimum 15 minut. Ozdoby w pracowni dostępne są od ręki lub – przy zamówieniach indywidualnych – w ciągu kilku dni roboczych ( to zawsze kwestia indywidualna).