Oferta hurtowa

Prowadzisz butik ślubny lub sklep z odzieżą i chciałbyś poszerzyć swój asortyment o dodatki do włosów? Nawiąż współpracę z Expose Akcesoria, a otrzymasz wyjątkowe, ręcznie robione ozdoby – fascynatory, woalki, spinki, opaski i toczki. W ten sposób zapewnisz swoim klientkom kompleksową obsługę.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm – wszystkie modele możesz zakupić w hurtowej cenie, zamawiając nawet już od jednej sztuki! Co więcej, możemy też zaprojektować ozdoby dopasowane do Twojej kolekcji ubrań.


NASZA PROPOZYCJA TO:

•    wysokiej jakości, ręcznie wykonane ozdoby (tylko polski design);
•    różnorodny asortyment – ponad 300 różnych modeli;
•    promocyjny cennik dla klientów biznesowych, dla stałych nabywców dodatkowe zniżki;
•    możliwość składania indywidualnych zamówień pod dany sklep, kolekcję, klienta, a także rezerwacji danego produktu „na wyłączność” dla kontrahenta;
•    ścisła współpraca z projektantem kolekcji Expose (doradztwo, personalizacja, pomoc w wyborze najlepszego produktu);
•    miła i kompetentna obsługa, w tym gwarancja posprzedażowej obsługi;
•    możliwość promocji kontrahentów w naszych mediach społecznościowych;
•    bezpieczna i szybka dostawa zamówień kurierem.


DLACZEGO EXPOSE?

Expose Akcesoria to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku oryginalnych ozdób do włosów. Jej początki sięgają 2011 roku, kiedy to ruszyła strona www.exposeakcesoria.pl, a Magda Zgórska stała się pierwszą internetową modystką. Od tego czasu liczba klientów, a także fanów i obserwatorów w mediach społecznościowych regularnie się powiększa.

Stawiamy na pozytywny wizerunek! Głównym promotorem firmy są klientki – ich dobra opinia jest naszą najlepszą reklamą. Nasze ozdoby wielokrotnie pojawiały się w prasie i telewizji, m.in. w „Magazynie Wesele”, „Pytaniu na śniadanie” i „Dzień dobry TVN”. Współpracujemy z portalami modowymi i blogerkami. Fascynatory Expose chętnie wybierają stylistki, aktorki i piosenkarki m.in. Macadamian Girl, Ewelina Rydzyńska, Natalia Klimas, Ilona Felicjańska i Anja Orthodox.


KONTAKT

info@exposeakcesoria.pl
(+48) 883158777
facebook.com/ExposeAkcesoria

Showroom i pracownia:
ul. Chopina 22 (1. piętro)
71-450 Szczecin