Opublikowano:

Sesja ślubna za kulisami

sesja zdjęciowa ozdoby do włosów

Kolejna sesja zdjęciowa za nami. Zrealizowana w studiu Red Room, z którym od wielu lat trzymamy sztamę. Tym razem na tapecie sesja ślubna, ale nie tylko ze ślubnymi projektami. Obsadziłyśmy dwie role – panny młodej i jej mamy, aby pokazać różnorodność ozdób, które można założyć na tę ważną uroczystość. Panna młoda w naszym wydaniu to przede wszystkim kolor ivory, trochę bieli i srebra. Dla mamy proponujemy w 2018 roku pudrowy róż, intensywny chaber, gorącą czerwień i różne wydania fioletów.

Naszymi modelkami były Aleksandra Włodarz i Elżbieta Śnieżko. Obie z gracją wcieliły się w swoje nowe role. Ola była eteryczna, romantyczna, a w stylizacjach z toczkami pokazała „francuski” szyk. Pani Elżbieta po raz pierwszy miała okazję wystąpić w roli modelki, ale musimy przyznać, że zupełnie nie było tego widać. Bardzo nam się spodobała jej wrodzona elegancja, dzięki której tak świetnie wypadły nasze niemniej eleganckie ozdoby. Fascynatory, toczki, kapelusze koktajlowe – to nasze główne propozycje dla pań, które wkrótce będą bawić się na weselu córki lub syna.

Sesja była pełna wyzwań. Kilka godzin poświęconych na makijaż i fryzury (tu wielkie ukłony dla Iwony Rząd), kilkadziesiąt ozdób do przypięcia, setki ujęć (Arek Rząd jesteś wielki!) i ogromne maki – tak można by ją podsumować na szybko. Te maki zresztą sprawiły, że projektantkę Magdę Zgórską aż zwaliło z nóg 😉 Z wielkim poświęceniem trzymała kwiaty, które w kilku ujęciach stanowiły za tło fotografii.

Z pewnością zwróciły Waszą uwagę także piękne sukienki. Użyczyła nam ich zaprzyjaźniona pracownia mody Fanfaronada. Jeśli szukacie sukienki ślubnej bądź koktajlowej, koniecznie zajrzyjcie na ich stronę http://fanfaronada.eu/ bądź odwiedźcie ich studio na ul. Słowackiego 9/1 w Szczecinie. Gorąco polecamy!