Opublikowano:

Expose w „Uroczystości”: Ślubne metamorfozy – część 2

magazyn ślubny Uroczystość

Za nami kolejne metamorfozy z „Uroczystością”, czas więc  je podsumować. Uczestniczkami  były Marta Świst i Alicja Jeżuchowska – dwie blondynki (w tym jedna została blondynką po wizycie w salonie Keune). Nad zabiegami czuwał sztab specjalistów – nadzór nad akcją miały konsultantka ds. kreowania wizerunku Anna Ścibor-Butrym oraz koordynatorka Sylwia Matczak.  Oczywiście zamierzamy też napisać o naszych ozdobach do włosów, bo one także miały swój udział w całym procesie.

Przypomnijmy: „Ślubne metamorfozy” to stały cykl w czasopiśmie „Uroczystość” (i współpracującym z nim  magazynie online e-wesele). Podczas wstępnego castingu wyłaniane są dziewczyny, które wkrótce mają ślub i są gotowe poddać się przemianie. Podczas 6. edycji uczestniczki nie tylko otrzymują porady dotyczące stylizacji ślubnej, ale także i wieczorowej. Sukienki są dwie, ozdoby na głowę również dwie.

Pióra we włosach potargał wiatr…

Marta zadebiutowała w numerze IX-X (wrzesień – październik). Dla Marty śluby to codzienność, bo z zawodu jest organizatorką imprez, w tym przyjęć weselnych.  Po wybraniu sukienek – w Salonie Mody Ślubnej Vivien oraz w sklepie VIP Collection – przygotowałyśmy dla niej ozdoby w pasującej kolorystyce.  Głównym założeniem było, aby ozdoby były niewielkich rozmiarów. Wszystko z uwagi na duże wzory i aplikacje na sukniach oraz rozbudowaną fryzurę.  Najlepiej do upiętych warkoczy pasowały: plecionka ze srebrnych listków i tzw. ryżowych perełek ROSE DECO 1 oraz dwie czarne spinki z piórami ROMA. Podczas sesji dość mocno wiało, ale kilka wypadających kosmyków dodało modelce jeszcze bardziej romantycznego wyglądu.

Ślub w kolorze blond

Alicja była bohaterką numeru XI-XII (listopad – grudzień). Do udziału w projekcie namówiła ją przyjaciółka Dominika, która sama niegdyś brała w nim udział. To właśnie Alicja w trakcie programu przemieniła się z szatynki w blondynkę. Stopniowa dekoloryzacja w studiu Keune trwała od maja do sierpnia i wymagała kilku wizyt. Alicja jest wysoką kobietą (180 cm wzrostu) i najważniejsze było, aby sukienki i ozdoby brały to pod uwagę. Stąd nasz wybór. Do sukni wieczorowej pasował model AMBROZA ze srebrnymi kryształkami na grzebyku. Stylizację ślubną uzupełniła przypinka IVY2. To plecionka, w której skład wchodzą perełki w kolorze ivory, transparentne koraliki oraz złote cekiny.

Zachęcamy do przejrzenia galerii zamieszczonych w artykule. Autorką fotografii jest Anna Oleńczyk z beautyinframes.pl. Jako tło wystąpiły dwie lokalizacje.  Marta pozowała przed Dwokiem Bukowy Park. Alicja pojawiła się we wnętrzach Hotelu Dana.  Tych, którzy chcieliby uzyskać wydanie papierowe „Uroczystości” odsyłamy na stronę: http://e-wesele.pl, gdzie można zamówić bezpłatną prenumeratę.