Opublikowano:

Karnawał zaczyna się od głowy!

toczek z niebieskiego sinamay

Karnawał jest od tego, aby zaszaleć! I w tańcu, i z ubiorem. Z myślą o tegorocznych imprezach, balach i dyskotekach przygotowałyśmy karnawałowe ozdoby do włosów. Kolekcję podzieliłyśmy na dwie części. Mamy w naszym asortymencie fascynatory sporych rozmiarów, w mocnych kolorach i nowatorskich formach. Są też i minimalistyczne ozdoby, których głównym wyróżnikiem jest błysk.

Niech się świeci

Cekinowe detale są dla sukienki niczym przysłowiowa „kropka nad i”. Wystarczy mała czarna, a na głowie fascynator, by stworzyć zupełnie nową kreację. Wśród błyszczących modeli są m.in.: zawinięty niczym pętelka SEQUIN, opaska z kryształkami SHIMMER czy toczek z dodatkiem pawich piór MELODY. Taką stylizację można zabrać ze sobą na domówkę czy dyskotekę.

Z rozmachem

Jeśli chcecie zrobić wrażenie, to wybierzcie modele bardziej rozbudowane. W tym sezonie postawiłyśmy na formy wzorowane na rosyjskich kokosznikach i barokowych zdobieniach głowy. Fascynatory, takie jak WONDER, MIRACLE czy MARVEL, są niezwykle strojne, czasami przybierają formę nieco przerysowanej korony. To projekty przygotowane z myślą o balach, czy też konkursach kapeluszy.

Nasze przesłanie? W nowej serii chciałyśmy pokazać przede wszystkim bogactwo form. Wyjść poza ramy prostej kokardki czy okrągłego toczka. Poszaleć z proporcjami i kształtami. Niektóre nasze projekty są dla odważnych kobiet, ale wiemy, że takich nie brakuje. Od mody przecież czasem oczekuje się dreszczyku emocji, a nie bezpieczeństwa.

Kolorowa sesja w kolorowym muzeum

Zdjęcia do naszej sesji karnawałowej powstały w jednym z najbardziej radosnych miejsc w Szczecinie: Be Happy Sweet Art & Illusion Museum. Tło i gadżety tam zgromadzone świetnie komponowały się z równie radosnymi fascynatorami. Zdjęcia zrobiła Anna Oleńczuk z beautyinframes.pl, a pozowała modelka Joanna Bąk.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: https://exposeakcesoria.pl/galeria/sesje-zdjeciowe/karnawal-2019-i-muzeum-iluzji/